[ There´s no love here .. part first ]

2. července 2008 v 15:24 | Rach.el Rebel Lefebvre |  There´s no love here
Rozhlídla se kolem sebe. Všude, kam dohlídla se válelo oblečení. Byla prostě nepořádná, jak jí neustále připomínala její drahá máma. Rachel se ušklíbla, když si na mámu vzpomněla. Přitáhla si župan blíž k tělu a zapla rádio. Otočila se a cukla sebou při pohledu na kluka, který seděl na její posteli. "Blbý vtipy", zavrčela.

Kluk se však jen uculil. "Od tý doby, co jsi člověk, jsi víc a víc nepříjemnější ..". Rachel se znovu ušklíbla. "Jo, taky tě ráda vidím, Pierre ..". Pierre se rozhlídl kolem. "A jak se ti žije jako člověku?". Rach otevřela skříň a přemýšlela, co si dneska obleče, čekala jí schůzka s vydavatelstvím. "Jo, super .. Užívám si to ..", vylovila ze skříně tričko a kalhoty. "Dřív si nosila sukně, bylas víc sexy ..", podotkl Pierre a pobaveně jí sledoval. Rachel se na něj podívala a přimhouřila oči. "Přišel si kritizovat? V tom případě můžeš zase jít ..", spustila župan na podlahu a začala se soukat do trička. "Bez trička to bylo lepší ..", znovu se uculil, zvedl se a došel k ní. "Normální lidi nechodí bez trička, víš Pierre?", koukla se na něj. "Jenže ty nejsi normální člověk, Rachel ..". "Díky, to vím i bez tebe. Nemusíš mi to neustále připomínat ..". "Tak promiň ..", znovu se usmál a natáhl se k ní, aby jí políbil. Rachel couvla a narazila do zdi. "Tohle taky patří k minulosti. Myslela jsem, že jsem ti to dostatečně vysvětlila ..". "Jo, myslím, že ses zmínila .. Jen tak letmo ale ..", usmál se Pierre a opřel si ruce o zeď kolem ní. "Jenže pokud něco řeknu, tak to platí. Držím se svých zásad, takže ustup ..", strčila do něj, Pierre se však ani nepohnul. "Jako démonka jsi byla vážně lepší ..", ušklíbl se. "Jako démonka jsem byla hloupá a začínala si s těma nejhoršíma ..", vyplázla na něj jazyk a proklouzla mu pod rukama do koupelny. Šáhla po lesku a přejela jím přes rty. Koukla ke dveřím, kde se o futra opíral Pierre. "Děsný fakt, nedáš si pokoj ..". "Ne, to nedám, znáš mě ..", usmál se, už zase s dobrou náladou. "A já znám tebe natolik, že vím, že mi neodoláš ..", odlepil se od dveří a došel k ní.
Po půl hodině vylezla Rachel z domu, v sukni. Jasně, že mu neodolala a zase si za to nadávala, jako kolikrát. Upravila si sukni a vydala se za Chrisem na rande.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuCin.qa LuCin.qa | Web | 2. července 2008 v 15:40 | Reagovat

njn :D :D

2 Kristin :* Kristin :* | Web | 3. července 2008 v 8:13 | Reagovat

To je hustý... :D Pokračuj v tom.. !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama