To the concert Simple Plan .. uhm .. next part ..

20. června 2008 v 8:46 | Rach.el Rebel Lefebvre |  Date with Simple Plan
Další díl mý připitomělý povídky .. nemám co dělat a opakovat Imagine si fakt nebuduTak tady něco pro ty, co ještě neztratili chuť to číst ..
Rachel pomalu otevřela oči a přemýšlela, kde je. Pak jí to docvaklo a pomalu se nadzvedla, v hlavě jí třeštilo. Před ní ležela snídaně a z kuchyně slyšela Sebastienovo tichý pobroukávání. Na jeden lok vypila džus, do ruky vzala toast a vylezla z pokojíku. Opřela se o dveře a pobaveně ho pozorovala, jak dělá další toasty. "Dobrý ráno ..", řekla po pěti minutách nepřetržitýho pozorování. Seb sebou cuknul a otočil se k ní. "Ahoj Rachel .. udělal jsem ti snídani ..". Rachel přikývla. "Všimla jsem si .. díky ..". Sebastien se usmál, došel k ní a sklonil se.

V tom se ozval zvonek. Rachel se váhavě uculila, natáhla se na špičky, líbla ho na nos a šla otevřít. Otevřela dveře a zůstala koukat. "Ehm .. čau Rach ..", upřel na ní zrak černovlasý kluk. Zrovna ten kluk, u kterého doufala, že jejich včerejší setkání je zároveň poslední. David. Nemohlo jí uniknout, jak fantasticky mu to slušelo. "Davide, co tu děláš?", zeptala se šeptem, aby jí nezaslechl Sebastien, který si v kuchyni už zase pobrukoval. "Myslel jsem, jestli nechceš se to .. třeba jít projít ..", odpověděl jí taky šeptem. Za Rachel se však objevil Seb, objal jí zezadu kolem pasu a pak až koukl na Davida. "Davide?", vyšlo z něj ve stejnou chvíli, jako z Davida jeho: "Sebastiene?". Rachel se potichu pobaveně uchichtla. Vida, není tak těžký být za potvoru. David ještě chvíli zíral na Seba a pak se otočil zpátky k Rachel. "No .. myslím, že tu není místo pro oba .. měj se ..", strčil ruce do kapes a odešel. Rachel zavřela dveře a opřela se o ně. "Neměl bych taky jít?", zeptal se jí Seb hlasem, kterým prosil aby řekla ano, ale zároveň ne. Rachel zavrtěla hlavou. "Kam bys chodil?", přitáhla si ho k sobě a políbila ho.
Rachel mrkla na hodinky. Před chvílí vyprovodila Sebastiena a teď jí čekal oběd s Kristin. Převlékla se a vydala se ke kašně, kde se vždycky s Kristin scházeli. Opřela se o kašnu a podruhý v jednom dni ho zase uviděla. Tentokrát to však nebyl ten zdrcenej kluk, který k ní přišel dnes ráno. Tentokrát si totiž zase kolem pasu vedl Bee. Rachel se ušklíbla a odvrátila pohled na jinou stranu. Tam pohledem našla Kristin, která k ní mířila a přišlo jí, jako kdyby zářila. Jak lampička, uchichtla se Rachel pro sebe a objala Kristin. Pak zamířily na oběd.
"Tak co? Povídej, přeháněj .. co Pierrek?", usmála se na ní Rach, když si objednaly. Kristin se znovu rozzářila, to bylo téma, který jí bavilo. "Úžasný. Nejdřív jsme se šli projít, jako tak všude možně a kecali, a pak mě doprovodil domů .. a .. a políbil", zasnila se, jak se přenesla zpátky do včerejšího dne. Rach se ušklíbla. Přeslazený, ale pak zase nasadila úsměv. "To muselo být super ..", usmála se na ní. "A kdy se zase uvidíte?" "Má sem za chvíli přijít .. na oběd .. celá kapela ..". Rachel ztuhla. Celá kapela, to znamená i Seba a Davida. "Proč si mi to neřekla dřív?", zavrčela a podívala se kolem. Pozdě. Právě vcházeli dovnitř.
Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuC LuC | Web | 20. června 2008 v 12:54 | Reagovat

pchéé..tkýho sviňáka mi z Dejvánka udělat :D

2 LuC LuC | Web | 20. června 2008 v 13:01 | Reagovat

ale jinag ze mi to zamozdřejmě líbííí :D juhů..fákt

3 LeNa LaTe LeNa LaTe | 20. června 2008 v 15:54 | Reagovat

No občas jo..Jko nemiluju

je ae neříkam že sou špatný

4 Kristin :* Kristin :* | Web | 20. června 2008 v 18:46 | Reagovat

Oh to je tak děsně napínavý a krásný a úžasný a.. a... došly mi slova.. prostě Perfect.. Zlatíčko tobě to tak jde.. a děkuju za to,že jsi mě tam obsadila taky a že s e líbám s Pierrkem :D ;) Když ne v realu, tak aspoň tady.. :*

5 LaC.ey LaC.ey | Web | 20. června 2008 v 22:29 | Reagovat

jááj, hezky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama