To the concert Simple Plan - next part ..

18. června 2008 v 19:18 | Rach.el Rebel Lefebvre |  Date with Simple Plan
Další část mý připitomělý povídky, kterou píšu pro KrisKoukejte nad obrázek nad tímhle (↑), oni maj skejty s Hello Kitty .. ci takýýý

Rachel se však nevydala domů, jak plánovala, zastavila se před obchoďákem a přemýšlela o rozmíšce se Sebastienem. Po chvíli se vedle ní objevila Kristin. "Už si Pierra dostatečně olíbala?", zeptala se Rachel ironicky s pohledem upřeným na Kristin. "Bože Rachel, nechápu, co se s tebou poslední dobou děje .. ", mluvila na ní Kristin, ale Rachel jí neposlouchala, pohled totiž upřela na dvojici, která se pomalu blížila k nim. Holka byla .. no, normální. Hnědý vlasy, prostě obyčejná. Rachel víc zaujal kluk, který si jí vedl kolem pasu. Měl černý vlasy a nádherně hnědý oči. Byl to David, "její" David, jak si donedávna myslela. "Zmlkni, Kristin .. David ..", zavrčela na Kristin, která stále něco blekotala. Dvojice k nim pomalu došla a Kristin na ně jen bezeslova zírala. "Ahoj Davide ..", nasadila úsměv Rachel, i když jí to stálo hodně přemáhání. "Ahoj Rach ..", usmál se David, natáhl se k ní a políbil jí na tvář. "Tohle je Bee, moje přítelkyně ..", ukázal na holku vedle sebe. Rachel se znovu přinutila k úsměvu a podala tý holce ruku. "Ahoj Bee, jsem Rachel ..", od týhle chvíle začala nenávidět všechny holky s jménem Bee. "Promiňte, ale my spěcháme .. ráda jsem tě poznala, Bee ..", procedila skrz zuby, popadla Kristin a táhla jí pryč. "Ten .. parchant ..", ulevila si, když byli dostatečně daleko. Nebrečela. Ani nemohla. Ona a David už byla uzavřená kapitola. Nyní byl David a Bee. Rozhodla se na to vykašlat. Koukla na Kristin. "Kris? Chce to mejdan .. já, ty, Pierre a Seb ..", usmála se, tentokrát už opravdově. Kristin se rozzářila. Mejdan s její nejlepší kámoškou a klukem, který se jí líbí? Nic lepšího neexistovalo. Vylovila mobil. "Napíšu Pierrovi ..", a začala zuřivě datlovat smsku pro Pierra. Rachel se zamyslela. Proč by zrovna ona měla hrát čistou hru? Navíc Sebastien se jí líbí, tak proč si nezahrát na potvoru? Usmála se a v očích jí zajiskřilo. Kristin strčila mobil do kapsy a táhla jí domů, aby se připravili.
Po hodině a půl už stály před klubem, kde se měly sejít s klukama. Rachel si prohrábla vlasy, mrkla na Kristin a vešla dovnitř. Rozhlídla se kolem a zamířila k Pierrovi a Sebovi. "Ahoj ..", usmála se na ně a každýho políbila na tvář. Kristin je taky pozdravila a sedla si k Pierrovi. Ten jí však nenechal ani dosednout a už vstával. "Žádný sezení .. jdem tancovat .. ", vzal jí za ruku a odtáh na parket. Rachel koukla na Seba a důkladně si ho prohlídla. "Půjdeme na panáka?", navrhl jí a usmál se. Rachel přikývla, aspoň může svůj žal zapít.
Kristin po pár protancovaných písničkách s Pierrem zamířila k baru, kde našla Rachel. "Rach?", žďuchla jí do ramena a počkala, až se na ní Rachel otočí a pak pokračovala. "Jdeme se s Pierrem projít .. počkáš tu na mně, nebo mám jít pak domů?". Rachel koukla na Sebastiena a pak pohlédla zpátky na Kristin. "Ne, běž domů .. ", vyklopila do sebe dalšího panáka a pozorovala Kristin, jak odchází ruku v ruce s Pierrem.
Po další půl hodině už Rachel začínala mít problémy s koordinací. "Možná už bys neměla pít ..", upozornil jí Seb s pobaveným úsměvem. Rachel se uculila, dopila další skleničku a odpověděla. "Máš pravdu, neměla .. ", slezla ze židličky, podklouzla jí noha a ona spadla na čím dál víc pobavenýho Sebastien. "Ty jsi takovej veselej .. je na mně vtipnej pohled, že?". Seb jen přikývl a přitáh si jí k sobě. "Nejen vtipnej, hlavně hezkej .. ", usmál se a sklonil se k ní, aby jí políbil. Nebránila mu, jen si ruce pohodlně opřela kolem jeho krku. Všimla si času na hodinkách, a tak se od Sebastiena odtrhla. "Musím domů .. ". "Půjdu tě doprovodit .. jestli teda můžu .. ", usmál se na ní a ona přikývla.
Doprovodil jí až před barák a ona se opřela o zeď a pozorovala ho. Do toho se ozval její mobil, vylovila ho a rozklikla smsku od Kristin. "Asi umřu .. já se líbala s Pierrem", stálo v smsce a Rachel se pobaveně usmála. Sebastien jí pozoroval. "Kristin?", kejvl hlavou k mobilu a Rachel přikývla. "Nechceš jít nahoru?", pousmála se, s pohledem upřeným do jeho modrých očí. Kývl, Rachel odemkla byt a vpustila ho dovnitř. "Máš chuť na kafe nebo tak něco?", zeptala se, ale Sebastien jen zavrtěl hlavou a sedl si na její postel, rozhlídl se kolem. Rachel se na malou chvíli zastyděla za svou Simple Planovskou sbírku, ale pak nad tím jen mávla rukou. Sedla si vedle něj a znovu vyhledala jeho rty. Políbila ho. Pak si lehla a položila si hlavu na jeho nohu a v minutě usnula. Sebastien se jen natáhl, přetáhl přes ní deku a opřel se polšťář.
Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuCí LuCí | Web | 18. června 2008 v 19:28 | Reagovat

juhůů :D Davídék..můj klůůk <333 :D né brý já z toho nesmim bejt hotová :D ..já ho jenom prostě miluju..musíte šeci pochopit :P

2 Kikishek_SP- |..tvé sbé..| Kikishek_SP- |..tvé sbé..| | Web | 20. srpna 2008 v 18:08 | Reagovat

jéé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama