To the concert Simple Plan ..

15. června 2008 v 20:06 | Rach.el Rebel Lefebvre |  Date with Simple Plan
Uplynulo už půl roku od koncertu, na který se Rachel tolik těšila. Teď seděla na posteli a brečela, před sebou položenou kupu kapesníků. Nezavolal jí a to jí to tak sliboval, když odjížděl. Ozval se zvonek, Rachel nadskočila, jako vždycky, když se ozval zvonek nebo mobil, myslela na Davida, zvedla se a otevřela. Před dveřma však stále "jen" Kristin. Nemohl jí ujít Rachelin uslzený obličej. "Tě pic, brouku .. co se zase stalo?", vešla dovnitř a zavřela za sebou dveře. Rachel popotáhla, ale nic neřekla. "David, že? Opět nezavolal .. bože .. ", protáhla obličej. Přišla Rachel říct, že mluvila s Pierrem - už poněkolikáté za toho půl roku - a že se Simple Plan znovu chystaj do Prahy, ale když Rachel viděla, tak si to rozmyslela. Přitáhla jí k sobě a objala.

"No tak, zlato .. on ti za to nestojí .. ", pocuchala jí ve vlasech a Rachel se pousmála. Kristin nerada viděla, když byla Rachel smutná a proto byla ochotná udělat sebemenší hloupost jen proto, aby jí rozveselila. Kristin jí utřela slzy a usmála se. "A vůbec .. jde se nakupovat ..", popadla Rachel za ruku a táhla jí do nedalekýho obchodního centra.
Po půl hodině byl všechen Rachelin smutek tentam. Spokojeně si nesla v ruce kupu tašek a usmívala se. Nákupy jí vždycky zvedly náladu a Kristin to moc dobře věděla, znala jí jako svojí ségru. Vtom se Kristin zastavila, v dálce totiž uviděla Pierra a Sebastiena. "Ehm .. Rachel, co se kouknout ještě sem?", kývla k obchodu, kde ještě nebyly a nervózně koukla směrem ke klukům. Nechtěla Rachel znovu rozesmutnit, když se jí konečně podařilo jí z tý depky vytáhnout. Smůla ovšem byla v tom, že i Rachel Kristin moc dobře znala. Rozhlídla se a .. vrhla se s úsměvem ke klukům. "Ahoj Pierre, ahoj Sebastiene .. ", pozdravila je s úsměvem a jednoho po druhým objala. "Rachel ..", usmál se Pierre a kouknul na Kristin, která se k nim pomalu došourala. "Ahoj Kristin .. ", vzal jí kolem ramen a poodešel s ní kus od Seba a Rachel. "Ehm .. jak se máš?", kouknul na Rachel Seb a vynutil na tváři úsměv. "Super, naprosto úžasně .. netušila jsem, že budete zase v Praze ..", stáhla ho Rachel na lavičku vedle sebe. "Myslel jsem, že ti to David napsal ..", kouknul na ní Seb. Rachel nehnula ani brvou. "Bohužel .. zřejmě na mně asi zapomněl ..", usmála se a podívala se kolem. Sebastien si jí zamyšleně prohlížel. "Nemysli na něj, nestojí za to .. v každým městě si najde nějakou, ale doma ho stejně čeká jiná .. ". Rachel sebou škubla. "Nechci o něm nic slyšet, Sebastiene .. ", zvedla se a vydala se bez Kristin zpátky domů.
Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristin :* Kristin :* | Web | 15. června 2008 v 22:31 | Reagovat

Hej to je napínavý jak spoďáry Bridget Jones.. Víš takový ty Velký ty bombarďáky.. :D A co pusa ?? Nebyla by?? Třeba jako Já a Pierrek? Hmm?? :D:D jinak se těš..zejtra ti dotáhnu další kanadu ,brouku..

2 Kristin :* Kristin :* | Web | 15. června 2008 v 22:33 | Reagovat

Ale já bych tě nenechala samotnou odejít..to jeko néé, toto.. To je ten.. noo.. ERROR..jak by řekl kolega Zdeněk :D:D Jako s tou ejho písemkou.. xD

3 LaC.ey LaC.ey | Web | 16. června 2008 v 13:27 | Reagovat

hej ale drsný jako :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama