[ To the concert - 3. část .. ]

1. června 2008 v 20:13 | Rach.el Rebel Lefebvre |  Date with Simple Plan
Jako .. tak další část přiblbý story, ke který jsem byla přinucená Lucíkem

Poté co Rachel přinutila Kristin, aby se oblíkla do trička, vylovila z kapsy zvonící mobil.
"Wow, volá mi Nicol ..", přijala hovor s radostným úsměvem.
"Ahoj Niculíno .. cože? Jo, jasně .. budem tam .. ", vyklikla mobil a pohodila ho na gauč. "Máme se s Nicol sejít u koně za .. za hoďku ..", mrkla na hodiny. Kristin přikývla. "Dáme se do líčení, ne?", blikla očima. Vždycky jí potěšilo, když se mohla zkrášlovat. Rachel kývla a tak se do toho pustily.
Po půl hodiny vylezly z bytu a zamířily na metro. "Kristin, už jen pár minut .. a budem tam .. ", zavěsila se do ní Rachel.
"Já vím, Rachel .. už jen chvilku .. ", usmála se na ní Kristin. Občas jí Rachel připadala jako děcko s tím svým zapálením. Ale je fakt, že Rachel byla její dobrá kámoška a zrovna to "děckosti" na Rachel měla ráda. Dorazily ke koni, kde na ně čekala Nicol.
"Nicísku ..", vrhla se jí kolem krku Rachel.
Nicol jí poplácala po zádech. "Taky tě ráda vidím, Rachel .. ale víš, nemohla bys mě pustit?", jemně jí odendala ruce ze svýho krku.
Rachel se zamračila. "Jste děsně zapšklý .. já mám děsnou radost, že Vás tu vidím .. ", začala kolem nich poskakovat a Nicol s Kristin na ní mlčky koukaly. Byly na tyhle její záchvaty už zvyklý.
"Rachel? Měly bychom už jít .. přece nechceš zmeškat Davida .. ", koukla na ní Kristin.
Rachel se zhrozila. "Ještě to tak .. tak pohněte, jde se .. ", začala je obě popostrkovat k vchodu do metra. "Normálně, Nicki .. potkala jsem Davida .. "
Nicol se rozesmála. "Tvoje bujná fantazie .. "
Rachel našpulila pusu. "Nikdo mi nevěříte .. však uvidíte .. ", vylovila ze zadní kapsy džín lístek a strčila ho do "kousátka jízdenek", jak tomu sama říkala, samozřejmě obráceně.
Po půl hodině byly konečně tam. Propadly Rachelinýmu blbnutí a všechny tři vyváděly jak malý. Nakonec se prodraly až dopředu a čekaly na začátek.
Rachel, Nicol a Kristin málem padali vedrem a pak se to stalo .. na pódiu se objevili Simple Plan!
Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kris :* Kris :* | 2. června 2008 v 20:49 | Reagovat

Já se ale nelíčim ráda.....U mě je to nezbytný.. :( Nejsem žádná Bárbí... ale stejně je to dobrý :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama