Happy birthday, Rachel!

13. června 2008 v 22:06 | Rach.el Rebel Lefebvre |  Webmiss
Taková jedna blbost, která je napsaná na základě nápadu mě a LuCí .. je to blbost, tak to nečtěte

Rachel se protáhla a zívla. Pohledem přejela svojí VIP nástěnku, jak říkala stěně nad postelí, kde měla všechno, co měla ráda - fotky kámošů, třídy a taky svojí nejoblíbenější kapelu - Simple Plan. Usmála se, tohle jí vždycky zvedlo náladu. Vyhrabala se z postele a zamířila do koupelny. V půlce chodby jí však zarazil zvonek. Přemýšlela, kdo by to mohl být. Rodiče? Vždyť ty tak pracně vyhnala, aby měla na svoje narozeniny byt pro sebe. Otevřela dveře a rozzářila se. Za dveřmi stála Kristin a Bee, její dvě kámošky. Vrhla se jim kolem krku. Spontánnost a Rachel .. to prostě sedělo k sobě. "Ahoj holky, co vy tu tak brzo?", usmála se na ně, když je konečně pustila. "Dneska máš přece narozky .. jde se na pouť a pak pořádná párty ..", koukla na ní Bee. Rachel se při slově párty zamračila. "Říkám Vám to každej rok .. nechci žádný mega oslavy, stačilo by mi to s Váma dvěma ..". "No tak, Rachel .. nebuď nudná ..", drcla do ní Kristin a vešla dovnitř. Rachel je popostrčila k obýváku a opřela se o futra. "Co tak stojíš? Bež se oblíct ..", koukla na ní Bee, když si sedla. "No jo pořád ..", odvětila Rachel nenadšeně, pořád ještě nervózní z tý "párty". Mohla se jen modlit, aby to nedopadlo jako loni, kdy rodiče museli malovat celej byt. Už tak jí to dalo dost práce přemluvit je, aby jí nechaly doma jen s holkama i letos. Po pár minutách vylezla z koupelny a zamířila s holkama na pouť.
Rachel s Dee pozorovaly Kristin, jak flirtuje s jedním s kolotočářů. Rachel protočila oči. "Nechceš vatu? Dojdu jí koupit ..", koukla kolem Bee. Rachel přikývla a pozorovala jí, jak jde ke stánku. Najednou ucítila, jak do ní někdo narazil. "I am so sorry, I didn´t see you ..", ozvalo se za ní. Otočila se a koukala do těch nejmodřejších očí na světě. "To nevadí, nic se nestalo ..", odvětila anglicky. Kluk se usmál a zamotal se do davu. Bee přinesla dvě vaty a jednu strčila Rachel do ruky. "Už bych šla domů .. zavolej Kristin ..", pustila se Bee do vaty. Rachel koukla na Kristin. "Krist?", zvýšila hlas a když se na ní Kristin podívala, pokračovala. "Chceme jít s Bee domů .. půjdeš s náma nebo zůstáváš?". Kristin koukla na kolotočáře a pak zpět na Rachel. "Půjdu s Váma domů ..", řekla a zamířila se svýma kámoškama zpátky domů.
Po pár hodinách příprav bylo konečně všechno hotovo. Kristin si přejela rty leskem a usmála se na Rachel svým nevinným úsměvem, který uchvátil nejednoho kluka. Rachel se znovu zamračila. "Doufám, že to bude míň lidí, než loni ..", upravila si vlasy, když v tom se ozval zvonek a ona začala otevírat.
Po půl hodině už byl celý byt plný jejích přátel. V rohu pokoje se kupila nemalá hromádka dárků a Rachel už byla celá "olíbaná" od těch všech přání. Sesunula se na gauč a pozorovala nedaleko tančící Bee a Kristin. Ozval se zvonek, Rachel se chtěla zvednout, ale to už u ní byla Kristin. "Seď! Tohle je můj a Beein dárek pro tebe ..", strčila jí zpátky do křesla, zatímco Bee šla otevřít. Koukla ke dveřím a zůstala nevěřícně koukat. To přece nemohla být pravda, tolikrát si tohle přála a před Bee a Kristin se o tom zmínila snad stokrát. Pomalu se zvedla a došla k nim. Bee očima doslova hypnotizovala černovlasého kluka, který jí stál po pravici. "Ty jsi Rachel?", usmál se na ní Pierre, zpěvák její nejoblíbenější skupiny. Rachel přikývla neschopná slova. Pierre se zasmál. "Tak všechno nejlepší .. ", naklonil se k ní a políbil jí na tvář. David je pozoroval a pak Pierra odstrčil. "Jsem na řadě .. takže, všechno nejlepší, Rachel ..", naklonil se k ní a lípnul jí na rty přátelskou pusu. Seb se usmál a koukl na Rachel. "My dva už jsme se přece viděli .. na pouti .. ještě jednou se omlouvám .. a všechno nejlepší ..", naklonil se k ní a políbil jí. Rachel se usmála. "Půjdem si zatancovat?", kývla k parketu. Sebastien přikývl a přitáhl jí k sobě. Rachel se pousmála a opřela si hlavu o jeho rameno. Zrovna hráli její nejoblíbenější písničku - Untitled. Možná to byla shoda náhod, možná osud.
Bee se opřela o zábradlí a koukla na Davida. "Víš, že jsem tě vždycky obdivovala? Ale tak nějak opravdově .." David se uculil. "To ale podstatně mění situaci, nemyslíš?", opřel si ruce tak, že jí jakoby objímal, sklonil se k ní a políbil jí. Bee se usmála. "Ale já nemám narozeniny ..". David cukl koutkama a přitáhl si jí k sobě. "A to někomu vadí?", znovu se k ní sklonil a znovu jí políbil.
V rohu místnosti na gauči se mezitím Kristin a Pierre dohadovali, jaká písnička je nejlepší. "Je to určitě Perfect, to musíš uznat ..", stála si za svým Kristin. "Ne, nejlepší písnička je Save youPierre s úsměvem .. to je přece jasný ..", tvrdil s úsměvem Pierre. "Ne, vážně je to ..", začala Kristin, ale Pierre jí nenechal domluvit, protože jí položil prst na rty. Kristin zmlkla. "Vidíš, jak to jde ..", usmál se a prst pustil. "Nenechals mě domluvit .. zasloužíš trest ..", koukla na něj výhružně Kristin, naklonila se a .. políbila ho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuCí LuCí | Web | 13. června 2008 v 22:20 | Reagovat

já to žerůů :D <33333 i love David and i love SP ♥

2 Kris :* Kris :* | 13. června 2008 v 23:14 | Reagovat

Oh můj Bože....mi přivodíš infarkt!! Přímo u monitoru.. Já,Pierre

3 Kris :* Kris :* | 13. června 2008 v 23:14 | Reagovat

Já a Pierre =Opravdová láska.. :)

4 Sweet-Blondie Sweet-Blondie | Web | 14. června 2008 v 10:40 | Reagovat

Miluju Pierre je nejlepšíí x) Taková moe platonická láásečka xD Nechceš spřátelit? :P máš fajnee blogís x)

5 NiKki NiCotine NiKki NiCotine | Web | 14. června 2008 v 13:29 | Reagovat

jééé...tu song ted tky poslouchám, ale v normal verzy =/ :D

6 LaC.ey LaC.ey | Web | 15. června 2008 v 11:42 | Reagovat

jáj .. ale ty máš narozky až v sprnu :P :D

7 LaC.ey LaC.ey | Web | 15. června 2008 v 11:47 | Reagovat

Néé :( :D Budu brečéét .. áá .. ještě, že Lucinqa píše povídku taky se SP, a tam mám Pierrka jenom pro sebe, hééč :D

8 Rach.el Rebel Lefebvre Rach.el Rebel Lefebvre | Web | 15. června 2008 v 18:15 | Reagovat

LaC.ey: A to vadí, že je mám až v srpnu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama